فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید.

حسین امیرعبداللهیان

دبیرکل کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین تاکید کرد: تنها راه مقابله با جنایات روزانه و فتنه‌انگیزی صهیونیست‌ها در منطقه "مقاومت تا آزادی کامل فلسطین " است.

  

به گزارش مشرق، حسین امیرعبداللهیان دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل به مناسبت فرارسیدن آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس، با بیان اینکه در روز قدس امسال حامیان فلسطین باید با صدای بلند، مانع عادی‌سازی روابط شتابان عربستان و برخی دولت‌های عربی با رژیم صهیونیستی شوند، گفت: نباید اجازه داد که سرزمین مکه و مدینه مامن صهیونیست‌ها شود.

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل با بیان اینکه خیز امریکا برای انتقال سفارت این کشور به قدس شریف خطای راهبردی است که بی‌تردید انتفاضه جدیدی را رقم خواهد زد، ادامه داد: شرایط کنونی جهان اسلام محصول فتنه انگیزی محور امریکا و رژیم صهیونیستی در جهان اسلام و بی توجهی برخی حاکمان منطقه به مشکلات جهان اسلام و مظلومیت مردم فلسطین است.

امیرعبداللهیان تاکید کرد: یکی از نتایج برگزاری موفق ششمین کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین در تهران (به تاریخ سوم و چهارم اسفندماه سال ٩٥) این است که امسال بیش از 800 سازمان مردم نهاد از پنج قاره، روز جهانی قدس را در سراسر جهان فعالانه برگزار می‌نمایند تا موضوع فلسطین زنده بماند.

دبیرکل کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین در حالی که معتقد است تنها راه مقابله با جنایات روزانه و فتنه‌انگیزی صهیونیست‌ها در منطقه "مقاومت تا آزادی کامل فلسطین " است، افزود: جمهوری اسلامی ایران و متحدان تا آزادی کامل سرزمین فلسطین و تشکیل کشور مستقل فلسطین به پایتختی قدس و بازگشت آوارگان، در کنار مردم مظلوم فلسطین است و با توکل به خدای سبحان و استمرار مقاومت، پیروزی فلسطین دور نخواهد بود.


تاریخ : جمعه 2 تیر 1396 | 11:17 | چاپ | نویسنده: محمدحسین | نظرات (0) (0 لایک)
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.

کد موسیقی برای وبلاگ