فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید.

نبل و الزهرا

عملیات بزرگ در شرق سوریه برای شکست حصر شهر دیرالزور از شرق استان حماه، جنوب استان الرقه، جنوب استان حمص(شرق گذرگاه التنف) و از شرق شهر تدمر آغاز می‌شود.

به گزارش مشرق، صدها تن از نیروهای بسیج مردمی شهرک های نبل و الزهراء برای کمک به رزمندگان جبهه مقاومت و ارتش سوریه به دمشق اعزام شده اند.

بر اساس اطلاعات به دست آمده، این نیروها برای کمک به پیشبرد عملیات در شرق سوریه به سایر نیروهای عملیاتی ملحق می شوند.

نیروهای بسیج مردمی نبل و الزهرا در مناطق شرقی شهر تدمر، جنوب استان حمص(شرق گذرگاه التنف)، شرق شهر سلمیه و جنوب استان الرقه مستقر می شوند تا بتوانند در عملیات پیشروی به سمت شهر محاصره شده دیرالزور کمک کنند.


عملیات بزرگ در شرق سوریه برای شکست حصر شهر دیرالزور از شرق استان حماه، جنوب استان الرقه، جنوب استان حمص(شرق گذرگاه التنف) و از شرق شهر تدمر  آغاز می شود.

نیروهای ارتش سوریه و رزمندگان جبهه مقاومت در محور شرقی شهر سلمیه، جنوب رقه و شرق تدمر در حال پیشروی هستند و با رسیدن به مکان های از پیش تعیین شده، عملیات مورد نظر خود را برای شکست محاصره نیروها در شهر دیرالزور آغاز می کنند.

نیروهای مردمی شیعه نبل و الزهراء  نقش بسیار مهمی در عملیات پاکسازی مناطق راهبردی از جمله آزاد سازی شرق شهر حلب، شمال استان حماه و پاکسازی جاده راهبردی «اثریا_خناصر» ایفا کرده‌اند. این نیروها در بهمن ماه سال ۹۴ در شکست حصر شهرک های نبل و الزهرا مشارکت فعال داشتند.

به گزارش مشرق، از زمان آغاز بحران سوریه تاکنون حدود 180 تن از نیروهای مردمی نبل و الزهراء در درگیری با تکفیری ها به شهادت رسیده اند.
برچسب‌ها: بصائرتاریخ : سه‌شنبه 30 خرداد 1396 | 21:41 | چاپ | نویسنده: محمدحسین | نظرات (0) (0 لایک)
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.

کد موسیقی برای وبلاگ